BLOG

POBIERZ PRESSPACK


WYSŁUCHAJ MUZYKI


KUP PŁYTĘ
KONCERTY


09/21/15:    Kraków / Małopolski Ogród Sztuki
09/18/15:    Wieluń / Wieluński Dom Kultury
09/17/15:    Warszawa / Muzeum Katyńskie
09/23/15:    Poznań / CK Zamek
09/24/15:    Bydgoszcz / Miejskie Centrum Kultury
09/29/15:    Gdynia / Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
09/30/15:    Chorzów / MDK Batory

Koncerty projektu 39/89 przybiorą formę spektaklu dźwiękowego, który wykonywany będzie na żywo w oktecie. Elektronika genero- wana przez L.U.C i skreczowane przez Dawida Szczęsnego wypowiedzi historyczne wybrzmie- wać będą do muzyki wykonywanej przez spory skład wrocławskich instrumentalistów.

Łukasz Rostkowski L.U.C - elektronika
DJ ELEMENT - skrecze
Bartosz Niebielecki - bębny
Maciej Mazurek - gitary
Jakub Olejnik - kontrabas
Adam Lepka - instrumenty perkusyjne, trąbka, lira korbowa
Bożena Rodzen-Jarosz - wiolonczela
Olga Kwiatek - skrzypce
Kamila Bigus - skrzypce i wokalizy


KONTAKT


MEDIA

Marek Całka
marek@toffa.pl
512 362 180KONCERTY I WIDOWISKA

Joanna Fostiak
asia@toffa.plPRODUKCJA FILMU

Marcin Kobylecki - Platige Image
mk@platige.com
0665 002 049EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCI

Monika Bogdanowicz
m.bogdanowicz@ecs.gda.pl
0510 091 545


PARTNERZY

ECS - Europejskie Centrum Solidarności
Instytut Pamięci Narodowej
Polskie Radio - Trójka
Polskie Radio
Platige Image
Highlite PR
antyforma.com

EMISJA KONCERTU 39/89 w TVP2 oraz INTERNECIE

26 Stycznia 2010

Zgodnie z obietnicą informujemy, że kolejna odsłona koncertu w telewizyjnej dwójce odbędzie się w niedzielę, 31 stycznia, o godz. 23:20. 

Odpowiadając na Wasz pytania koncert telewizyjny zostanie zamieszczony w internecie jak tylko zostaną wyklarowane sprawy pomiędzy TVP a FILMOTEKĄ. Zapraszamy do zapisywania się do mailingu na www.eluce.pl. Jak tylko poznamy miejsce i datę umieszczenia koncertu natychmiast prześlemy Wam informacje na e mail.


Komentarze (10)


Koncert 39/89 w TVP2- POWTÓRKA 31 stycznia

18 Stycznia 2010

Tych wszystkich, którzy nie mieli okazji zobaczyć pierwszej emisji koncertu 39/89 Zrozumieć Polskę zapraszamy w niedzielę, 31 stycznia przed telewizory.

Dokładny czas emisji programu- już wkrótce

Czytaj więcej.

Komentarze (5)


Paszport POLITYKI- DZIĘKUJĘ...

15 Stycznia 2010

W związku z zaszczytnym uhonorowowaniem mojej twórczości przez krytyków Paszportem Polityki, chciałbym serdecznie podziękować przede wszystkim muzykom, grafikom, filmowcom, menagerom oraz wszystkim innym wspaniałym ludziom, którzy, pracują i pracowali ze mną wspierając mnie a także wspólnie znosząc crash testy i upokorzenia jakim poddawał nas Sztampoland.

Z całej pety, (mam nadzieje, że peta, to coś szczerego, ciepłego i dużego - najlepiej żeby eksplodowało jakimiś światełkami i migotełkami w kolorach radosnych jak polskie blokowiska malowane stylem spółdzielni emerytów), a więc z całej pety chciałem podziękować, bardzo wielu wspaniałym dziennikarzom o wielkiej wiedzy i sercach, którzy przemycali i promowali naszą twórczość dopingując nas niczym ciepłe sterydki NRD-owskie kajakarki.

Pamiętamy i pozostajemy wdzięczni. Oprócz tego dziękuję wszystkim instytucjom i Miastu Wrocław za mecenat i pomoc w realizacji wizji.Wszyscy pomogliście mi bardzo powodując, że coraz częściej zamiast biegać wysyłać maile, wisieć na telefonie, prosić, błagać, załatwiać, przypominać, ogarniać, kombinować i chorować mogę po prostu tworzyć.

To dla mnie wielkie szczęście.

Jednocześnie czuję, że od kilku miesięcy coś przełamuje się w polskiej sztuce i w ogóle jest lepiej. Mam wrażenie lub marzenie, że ta wygrana jak i same nominacje są tryumfem całej alternatywnej sceny, która chce mówić językiem innym niż żarty Strasburgera i radiowe hity, robione pod wymiar jak masowa produkcja gaci na chińskim parowcu. Chyba ludzie w końcu zauważają, że schematyczna i tania popkultura jest trochę jak internet w Chinach... tj. nieszczera. W końcu dziękuję moim słuchaczom i wszystkim otwartym ludziom, którzy zapełniają sale koncertowe coraz większej ilości świetnych jakościowo polskich projektów. Francuzi wierzą, że mają najlepsze wszystko. A my uwierzmy chociaż, że mamy niezłą sztukę, strongmenów, zupy i pierogi.


Komentarze (8)


paszporty polityki 2009 w tvp2

12 Stycznia 2010
Już po raz siedemnasty tygodnik Polityka wręczy swoje Paszporty młodym
twórcą, którzy zasłużyli się dla kultury i sztuki w Polsce w mijającym roku.
Dzisiaj o godzinie 19 na antenie TVP2 będzie miała miejsce transmisja z gali
rozdania Paszportów. Wśród nominowanych znalazł się też L.U.C za album 39/89
Zrozumieć Polskę. Trzymajcie kciuki. Zapraszamy do oglądania.

Komentarze (11)


... podziękowania...

17 Grudnia 2009
W związku z przyznaniem L.U.Cowi Wroclawskiej Nagrody Muzycznej oraz nominacji do Paszportu Polityki, artysta oficjalnie z całego serducha dziękuje wszystkim muzykom, filmowcom, grafikom z JUICE i BOX Postproduction, PLATIGE IMAGE, dziennikarzom, managementowi, agencji Highlite PR oraz IPN i ECS za pomoc przy realizacji projektu 39/89 Zrozumieć Polskę.

Komentarze (8)